Dijital İtibar Yönetimi

İtibarınızı yönetmekten daha önemli bir işiniz var mı?

Rank Medya olarak sorduğumuz bu soruyla aslında size belki de şu ana kadar daha az düşündüğünüz bazı değerlerinizi içinde barındıran, para kazanmanıza ya da kaybetmenize sebep olan bu değerler bütününün aslında ne kadar önemli olduğunu düşünmenizi istedik.

Marka, ürün, servis ve aynı zamanda kişilerin dijital ortamlardaki algı yönetimlerini temel alan Dijital İtibar Yönetimi, arama motoru optimizasyonundan, internet ve sosyal medya takibine, online müşteri ilişkileri yönetiminden bilişim hukukuna kadar bir çok farklı konuda gerçek anlamda uzmanlık gerektiren bir hizmettir.

Dijital itibar yönetimi gibi bir alanın hassasiyetinin bilincinde olan Rank Medya, “%100 güvenilir olma” prensibi ile çalışmaktadır. Bu hizmeti alan müşterileriyle, kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacak gizlilik sözleşmeleri imzalamaktadır.

Dijital itibar Yönetimi süreçleri, markanın ihtiyaçları ve eğer varsa krizinin durumuna göre farklı metodojiler kullanılarak şekillendirilmektedir. Ayrıca, Rank Medya‘nın tecrübeli ve uzman ekibi olası kriz senaryolarını sizin için önceden oluşturur, kriz yönetim planlarını hazırlar ve gerçekleşmesi durumunda ise bunları yönetir.

Bizi farklı kılan ne?
İş kalitemiz, tutkumuz ve ekibimiz…

Dijital pazarlamanın tüm dallarına hakim olarak, dijital dünyada marka olmanın yollarını en net şekilde ölçümleyebilen, planlayabilen ve uygulayabilen ekip ruhuna önem veren bir dijital pazarlama ajansıdır.

Markanızın dijital çağın gerektirdiği standartları yakalaması için dijital pazarlama çözümleri sunarak sonuç odaklı, pratik ve hızlı pazarlama stratejileri ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza imkan sunarız.

İnternet Reklamcılığı ve Dijital Pazarlama’nın farklı disiplinlerinden gelen, yönetim, strateji, tasarım, teknoloji, iletişim ve pazarlama konularında tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

152
Proje
396
Saat Eğitim
23
Konferans
29
Etkinlik

Formu doldurarak ücretsiz bir seans danışmanlık talep edebilirsiniz! iletişime geç